Adressen

Adres kerkgebouw: Meppelerweg 43 te Balkbrug. Telefoon: 0523-657017
Postadres: Postbus 25, 7707 ZG Balkbrug

Naam E-mail Telefoon
Predikant S. de Bruine (info) sijtzedebruine@gkv.nl 0523656410
Koster(es)  Aldie Bouwe  Schouten 0523657570
Kerkelijk bureau kerkelijkbureau@balkbrug.gkv.nl
Liturgiecommissie liturgie@balkbrug.gkv.nl
Beamteam beamteam@balkbrug.gkv.nl
Evangelisatie commissie ec@balkbrug.gkv.nl
Kerkblad  ‘de Bouwsteen’ kerkblad@balkbrug.gkv.nl
Commissie van Beheer beheer@balkbrug.gkv.nl
Diaconie diaconie@balkbrug.gkv.nl
Scriba scriba@balkbrug.gkv.nl
Liturgie commissie liturgie@balkbrug.gkv.nl
Organisten organisten@balkbrug.gkv.nl
Jeugd 16+  Martyria martyria@balkbrug.gkv.nl
Veldzicht klik hier voor info

Wanneer u inhoud, artikelen, nieuws, foto’s of video’s op de website wilt publiceren dan kunt u contact opnemen met de websitecommissie.
E-mail: website@balkbrug.gkv.nl